Stara Wozownia – miejscu, gdzie Twoje kulinarne marzenia ziszczą się w malowniczej scenerii i domowej atmosferze. Restauracja znajduje się w pobliżu Jeziora Lusowskiego i otaczających go lasów.

Nasza restauracja oferuje swoim Gościom własny parking i stałe łącze internetowe. Urokliwy tonący w zieleni ogródek z piękną altaną doskonale sprawdza się w cieplejsze dni na spożycie na nim np. chłodnika litewskiego lub sernika na zimno. Jeśli skwar letniego dnia będzie nam dokuczał zawsze możemy wejść do środka – we wszystkich salach dysponujemy nowoczesną klimatyzacją. Dla naszych najmłodszych gości mamy specjalny kącik gdzie dzieci będą mogły do woli bawić się i rysować, a nawet pojeździć na koniu na biegunach Restauracja „Stara Wozownia” słynie z wyśmienitej kuchni – serwujemy dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

W „Starej Wozowni” urządzamy też okazjonalne tygodnie tematyczne „Kuchnie Świata”. Z usług naszej restauracji z zadowoleniem korzystają od wielu lat firmy z gminy Tarnowo Podgórne i okolic. Organizujemy catering na duże przyjęcia, jak również dowozimy obiady i lunche do firm. Posiadamy specjalne dostępne w dni powszednie lunch menu.

Call Now Button
Visit Us On Facebook